Zajęcia

Treningi personalne i Program MamaFit

oferta Pilates DS Studio PilatesZajęcia z oferty DS Studio Pilates są inspirowane metodą Josepha Pilatesa. Metoda ta jest znana od bardzo dawna lecz w Polsce jej wpływ widoczny jest dopiero od kilku lat. Dla jednych stanowi schemat ćwiczeń, przepis na ideał ludzkiego ciała, dla drugich sposób na uzyskanie harmonii ciała i ducha.

Twórcą tej metody był Joseph Pilates, którego historia jest niezwykle bogata, pozwoli Wam na zrozumienie tajemnicy tej techniki.

Joseph Pilates urodził się w małym miasteczku niedaleko Niemiec. Od dziecka był słaby i chorowity, jednak jego wielka wola pomogła mu przezwyciężyć słabości. Trenował gimnastykę, kulturystykę oraz narciarstwo. W wieku młodzieńczym przeprowadził się do Anglii gdzie próbował swoich sił jako bokser. Niestety wojna przerwała karierę. Następnie pracował jako pielęgniarz i pomagał rehabilitować tych, którzy wskutek urazów wojennych nie mogli sami odzyskać sił. Po wojnie kontynuował swój program przy współpracy z policją, a później z armią. Los sprawił, że przybył do Nowego Jorku gdzie otworzył wraz z małżonką Studio, które bardzo szybko zyskało sławę wśród tancerzy. Warto zaznaczyć, że Studio istnieje do dziś. Pilates zmarł nie pozostawiając po sobie wiele dokumentacji. Podczas życia napisał książkę „Return to Life Through Contrology” w której ukazał najważniejszą filozofię życia – kontrolę. Twierdził, ze kontrola uwolni Nas od cierpienia fizycznego jak i psychicznego. W swojej książce zawarł schemat 34 ćwiczeń, które były i są inspiracją dla naszego pokolenia.

Głównym zadaniem techniki jest harmonijna budowa ciała i ducha.
To jest klucz do uzyskania równowagi i energii w życiu codziennym.

Trening personalny trwa 60 minut.

Dbając o komfort Klienta i jakość świadczonych usług wymagana jest wcześniejsza rezerwacja terminu treningu oraz konsultacja w celu dobrania optymalnego planu treningowego.

DS Studio Pilates świadczy usługi z dojazdem do domu Klienta na całym terenie Krakowa. Dzięki temu zaoszczędzisz cenny czas.

Rezerwacja na treningi personalne – tel. 664 757 351

Szczegółowe informacje znajdują się w zakładkach: Treningi personalne i MamaFit.

DS Studio Pilates Kontakt

DS Studio Pilates
PL 31-216 Kraków
ul. Solskiego 9 /14

tel. 664 757 351

zajęcia grupowe tel. 880 717 069

…odkryj miejsce, gdzie Pilates jest pasją

"kameralne miejsce, pełne dobrej energii, w którym można skupić się na pracy ciała oraz odnaleźć chwilę dla siebie..."
- zajęcia grupowe
- treningi personalne
- zajęcia dla kobiet w ciąży
- warsztaty i szkolenia

Trener personalny Pilates: 664 757 351

Umów się na trening personalny!
Cała nasza uwaga zostaje poświęcona tylko Tobie. Ćwiczenia i cel treningu dopasowany do Twoich możliwości.
Dodatkowo możesz skorzystać z konsultacji ze specjalistami w dziedzinach sportu, dietetyki i rehabilitacji.

Wykonanie: © AJ Plus 2014